motoger

Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL
Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL

Sprzedawcy części do Seat Ibiza:

auto czesci zamienne
auto szrot
auto części zamienne
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
gielda czesci
moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
auto części poznań
auto części
auto części warszawa
części używane poznań
moto2
giełda części
auto części słomczyn
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
części moto2

Cena Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza Cena

Oferta części samochodowych Seat Ibiza na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Drążek kier. przedni lewy. Wybierz części samochodowe z kategorii Układ kierowniczy. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2025-01-17 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Drążek kier. przedni lewy do Seat Ibiza II FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL 1.5 2002 van (minibus). Tanio Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL 1.5 2002 van (minibus). Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.5 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2000. Bryła tego samochodu to van (minibus) i ten samochód produkuje Seat. Ten model Ibiza wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem drążek kier. przedni lewy . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Seat Ibiza wersja II FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Seat Ibiza. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Seat Ibiza w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Ibiza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Seat Ibiza. Więc uwielbiam swój samochód. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem drążek kier. przedni lewy do Ibiza. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma drążek kier. przedni lewy. Kupione drążek kier. przedni lewy było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. motoger.pl znalazł dla mnie drążek kier. przedni lewy poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Seat Ibiza. Musiałem poszukać  drążek kier. przedni lewy. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Seat Ibiza. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  drążek kier. przedni lewy w Seat Ibiza. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić drążek kier. przedni lewy do Seat Ibiza. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię drążek kier. przedni lewy. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele drążek kier. przedni lewy. Zobaczyłem na tym placu calutkie Seat Ibiza na części.  


KONTAKT

tanio Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Drążek kier. przedni lewy Seat Ibiza II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl